Gatavojot liriskā beļģu dziesminieka Milow koncertu Rīgā, nejauši izteiktā ideja par Milow minimālisma idejas iekļaušana koncerta noformējumā, rīkojot to sveču gaismā, tiks realizēta arī dzīvē.

Gatavojot liriskā beļģu dziesminieka Milow koncertu Rīgā, nejauši izteiktā ideja par Milow minimālisma idejas iekļaušana koncerta noformējumā, rīkojot to sveču gaismā, tiks realizēta arī dzīvē.

 
„Spriežot par Milow koncerta ideju „Less is More”, iedomājāmies, ka koncerta gaismu režijā varētu iekļaut mazliet citādu apgaismojumu, kas sasauktos ar ideju par energoresursu taupīšanu – kā gaismas avotu izmantot sveces.
 
Gan pašam Milow, gan mūziķa menedžmentam ideja par svecēm likās ļoti piemērota un, iespējams, pēc Rīgas koncerta šis risinājums tiks izmantots arī citos Milow Eiropas tūres koncertos.
 
Koncerta noformējumu komentē koncerta producents Ģirts Pūtelis: „Jau tā industriālo „Sapņu fabriku” vēlējāmies padarīt vēl piezemētāku un formās tīrāku. Viss ģeniālais ir vienkāršs. Mēs vēlamies, lai Milow akustiskais koncerts ir īpašs tieši ar savu vienkāršumu.”
 
Sveču gaismu koncertam nodrošinās Baltijas vadošais sveču ražotājs no Dobeles – „Baltic Candles”, kas koncertam gatavo īpašas sveces baltā un bēšā krāsā. 
 
Kā zināms, pasaulslavenais beļģu dziesminieks Milow ar savu akustisko koncertu Rīgā viesosies 29. novembrī savas Eiropas tūres „Less is More” ietvaros. Milow (īstajā vārdā Jonathan Vandenbroeck) ir viens no šībrīža Eiropas veiksmīgākajiem māksliniekiem. Milow pēdējo 3 gadu laikā sniedzis vairāk nekā 300 koncertus 20 valstīs. Viņš ir apdāvināts stāstu rakstnieks, kas apvieno akustisku folkmūziku ar mūsdienīgiem popmūzikas elementiem. Milow koncertu Latvijā rīko koncertaģentūra „LIVE STAGE”.
 

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā un internetā http://www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena – Ls 15.

 

Koncerta galvenais atbalstītājs – „Radio Star FM”. Atbalsta: draugiem.lv, izdevniecība LILIT, inbox.lv, tvnet.lv un „Clarion Collection Hotel Valdemars”.