18. maijā Tallinas Rock Café uzstāsies viens no interesantākajiem jaunajiem Eiropas māksliniekiem  Milow. Viņa koncertu iesildīs atraktīvais Rauno Pehka, kas iepriekš bija zināms kā viens no vadošajiem basketbola spēlētājiem.

 

Rauno Pekha tāpat kā Milow dziedās pats savas dziesmas un spēlēs ģitāru. Lai koncertā valdītu intīma un romantiska gaisotne, viņu pavadīs tikai basa ģitārists. Rauno dziesmas ir maigas un liriskas kā viņš pats.

 

Kā dziedātājs Rauno sāka uzstāties jau savas sportista karjeras laikā. Viņam jau ir bijušas vairāk nekā 150 dzīvās uzstāšanās, Rauno ir arī vadījis vairākus populārus TV šovus. Savu pirmo albumu “Aeg maha” (Pārtraukums) viņš izlaida 2007. gadā.

 

Rauno Pehka, spēlējot Telindus Oostende sastāvā, 2001. gadā ir kļuvis par Beļģijas čempionu basketbolā un 1994. gadā, spēlējot SWH/Brocēni sastāvā, ir izcīnījis arī Latvijas basketbola čempiona nosaukumu. Pēc aiziešanas no lielā basketbola Rauno Pehka ir strādājis par Igaunijas jaunatnes basketbola valstsvienības treneri.   

 

Milow, dziedātājs un dziesmu autors no Beļģijas, Eiropas mūzikas topu virsotnes sasniedza, izdodot mūziku Homerun Records – ierakstu kompānijā, kas dibināta viņa guļamistabā.

 

Pirmos starptautiskos panākumus Millow guva ar savu singlu "Ayo Technology" no albuma „Millow” – dziesmu, ko sākotnēji uzrakstīja un ierakstīja 50 Cent, Justin Timberlake un Timbaland. Šī dziesma bija komerciāli ļoti veiksmīga un vairākkārtīgi saņēma platīna un zelta statusu. Līdz šim Milow ir laidis klajā 6 albumus, viņš ir ieguvis daudzas mūzikas balvas un ir bijis nominēts vairākām starptautiskajām mūzikas balvām.

 

Milow savā koncertā Tallinas Rock Café dziedās savus lielākos līdzšinējos hītus, atskaņos iepriekšējos gados radīto mūziku un iepazīstinās arī ar savām jaunākajām dziesmām.  

 

Koncertu organizē Live Stage sadarbībā ar LAG Music Agency. Biļetes var iegādāties Biļešuserviss biļešu kasēs un www.biļešuserviss.lv.