Pasaulslavenā beļģu dziedātāja Milow Rīgas koncertā, kas notiks 29. novembrī „Sapņu fabrikā”, īpašais viesis būs talantīgais dziedātājs un komponists Dons, kas koncertam gatavo īpašu akustisko programmu.  

Pasaulslavenā beļģu dziedātāja Milow Rīgas koncertā, kas notiks 29. novembrī „Sapņu fabrikā”, īpašais viesis būs talantīgais dziedātājs un komponists Dons, kas koncertam gatavo īpašu akustisko programmu.  

 
Londonā dzīvojošais Dons (īstajā vārdā Arturs Šingirejs) aicinājumu piedalīties Milow Rīgas koncertā uztver ar lielu prieku, jo uzskata Milow par ļoti mūsdienīgu un talantīgu mākslinieku: „Tā ir iespēja dziedāt uz vienas skatuves ar patiesi lielisku mūziķi, kas klausītājiem dāvā īpašu mūziku. Un tā ir iespēja uzstāties lieliskākajai publikai pasaulē – Latvijas klausītājs ir kritisks, izvēlīgs un ļoti godīgs. Koncertam Rīgā gatavoju akustisko programmu, kurā būs gan jau labi pazīstamas dziesmas, gan gaidāms arī kāds pirmatskaņojums,” stāsta Dons.
 
Koncertā Dons uzstāsies kopā ar izcilo ģitāras virtuozu Mārci Auziņu. 
 
Dons savu pirmo paša sacerēto dziesmu nodziedāja jau 3 gadu vecumā. Apzinātu mūziķa karjeru viņš sāka vien 17 gadu vecumā, piedaloties televīzijas muzikālo talantu šovā, pēc kura sekoja Latvijas mūzikas speciālistu atzinība, dalība vairākos prestižos konkursos, koncerttūres, disku izdošana un lieliski panākumi radiostaciju topos. Par savu albumu „Lelle” Dons ieguvis arī Mūzikas ierakstu gada balvu kā labākais roka albums. Dons bieži tiek salīdzināts ar paša elku Frediju Merkūriju spēcīgās balss un harizmas dēļ. Tieši „Queen” mūzika mudināja Donu tiekties uz lielo skatuvi, lai uzrunātu klausītājus ar paša sacerētu mūziku. Viņš sevi pierādījis ne vien kā lielisks dziedātājs popmūzikā un teātrī, bet arī komponists un dziesmu tekstu autors. Šī gada vasarā pēc vairāku gadu klusēšanas Latvijā Dons klausītājiem nodeva savu jauno dziesmu „Signāls”. 
 
Kā zināms, Milow ar savu akustisko koncertu Rīgā viesosies 29. novembrī savas Eiropas tūres „Less is More” ietvaros. Milow (īstajā vārdā Jonathan Vandenbroeck) ir viens no šībrīža Eiropas veiksmīgākajiem māksliniekiem. Milow pēdējo 3 gadu laikā sniedzis vairāk nekā 300 koncertus 20 valstīs. Viņš ir apdāvināts stāstu rakstnieks, kas apvieno akustisku folkmūziku ar mūsdienīgiem popmūzikas elementiem. Viņa dziesmas ir aizraujošas – jau pirmo reizi klausoties, mūzika atstāj pārsteidzošu iespaidu, kas rodas viņa unikālā valodas pielietojuma dēļ. Viņa lieliskā balss, fascinējošie stāsti un skatuves māksla padara viņu par vienu no izcilākajiem mūsdienu izpildītājiem. Viņa dziesmas „Ayo Technology” (50cent covers), „You and Me” (In My Pocket), „Little in the Middle” un daudz citas ik dienu skan radio un ierindojas prestižākajos mūzikas topos. Milow koncertā „Less is More” būs ietverti gan hiti, gan senākas dziesmas, kas reti atskaņotas pēdējo gadu laikā, kā arī pavisam jauni skaņdarbi. 
 
Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu sākumcena – Ls 15.
 
Koncerta galvenais atbalstītājs – „Radio Star FM”. Atbalsta: draugiem.lv, izdevniecība LILIT, inbox.lv, tvnet.lv un „Clarion Collection Hotel Valdemars”.